Контакти
Ми в соціальних мережах

Про нас

JUB - одне з найстаріших словенських підприємств, заснованих на початку 19 століття. Ось вже більше 130 років ми займаємося виробництвом фарб, постійно вдосконалюючи виробничі процеси під потреби ринку. У своєму прагненні до виробництва екологічно чистих і безпечних для здоров'я людини фарб на сьогоднішній день JUB зосереджує всі свої зусилля на оснащенні виробництва сучасним та якісним обладнанням, забезпеченні високого рівня умов праці всіх співробітників.

На території, де в наші дні розташоване виробництво компанії JUB до виробництва мінеральних фарб приступили вже 1875, коли власник млинів Віктор Галі почав переробляти різнокольорові мінерали, так звані земляні фарби.

Сировиною для виготовлення фарб для стін у той час служила сажа, а також червона крейда, вугілля, вапно, оксид заліза, свинцю та ін. Пізніше, для кращого схоплення цих фарб з основою, до їх складу було додано масло, жир, клей та інші складові, які сьогодні ми називаємо в'яжучими речовинами. Історичний розвиток JUB-а пов'язано також з багаторазовими змінами форми власності. У 1919 вперше підприємство отримало назву JUB, що збереглося до наших днів. У період між двома світовими війнами JUB вже як визнана торгова марка поставляв свої вироби на ринки всієї Королівської Югославії. Під час другої світової війни фабрика була на деякий час закрита, після закінчення війни виробництво було відновлено, і протягом наступних десяти років фабрика досягла колишнього довоєнного становища.

Завдяки добре спланованим і стабільному розвитку в 1990 році виробництво досягло рекордних обсягів - 50.000 тонн, і займало 60% від частки ринку Югославії в області дисперсних фарб.

З розпадом Югославії та отриманням Словенією незалежності JUB пережив один з найважчих періодів у своїй історії. Більше половини ринку було загублено, і JUB був змушений, буквально за ніч, перенаправити всі свої зусилля на освоєння конкурентних європейських ринків. Концентруючи свої сили на середньоєвропейському ринку, також ми поступово повернули собі колишню позицію і на ринках країн колишньої Югославії. Таким чином, вже в 1996 обсяг виробництва досяг показників часів єдиної Югославії.

З введенням Закону про перетворення форм власності в 1994 році JUB став першим акціонерним товариством в Словенії. 84% акціонерного капіталу підприємства перейшло в руки діючих і вийшли на пенсію співробітників компанії. Власником 14% акцій стало Словенське суспільство по відшкодуванню збитку.

Переломним моментом у виробництві JUB став 2004 рік, коли вперше в історії підприємства було вироблено і продано магічних 100.000 тонн виробів, і одночасно з тим відкрито перше власне виробниче підприємство за кордоном - в Сербії недалеко від Белграда, в Шімановцах.

Сьогодні JUB характеризує сучасне, автоматизоване і роботизовані виробництво, висока продуктивність, екологічна спрямованість з усіма необхідними сертифікатами, сучасна й ефективне енергоспоживання, потужний власний відділ розвитку виробів та ІТ, високий кредитний рейтинг, надійна репутація і високі стандарти соціального захисту працівників, а так само дбайливе ставлення до покупців з метою задоволення всіх їхніх вимог.

Словенська фарба

Ми являємось офіційним імпортером фабрики JUB (Словенія) в Україну

Продаж лако-фарбової продукції та сухих будівельних сумішей фірми JUB (Словенія)

Формуємо дилерську мережу по Україні

Діє гнучка система знижок для будівельників

Інформація про компанію

Контактна інформація

Контактна особа: JUB Jupol
Сайт компанії: jupol.in.ua

Загальна інформація

Назва: JUB-Україна
Адреса: городоцька, 174, ТЦ, Львів
Телефон: +38 (067) 373-72-69; +38 (067) 990-55-80;
© 2013 - 2024 JUB-Україна Поскаржитися на зміст
Створити безкоштовний сайт
Сайт створений на платформі UA MarketUA Market